Lubor Nešpor
Moneco
Vrbenského 38/1499
170 00 Praha 7
IČO: 64766373
registrace: OÚ Praha 7, ev.č. 310007-0156896

MONECO dováží zahradní techniku firmy SABO
MONECO dováží profesionální pilky Silky
MONECO dováží zahradní techniku firmy GREEN TECHNOLOGY
MONECO je distributorem nářadí Rapid


Německá firma SABO se již více než půlstoletí zabývá vývojem a výrobou strojů pro údržbu zahrad, komunální zeleně a sportovišť. Za tuto dobu získala zejména v Evropě neobyčejnou prestiž a její sekačky na trávu, vertikutátory, drtiče a žací traktory se staly symbolem nejvyšší kvality a spolehlivosti.


Japonci jsou od nepaměti proslulí svým citlivým přístupem k přírodě a vytvářením nádherných zahradních kompozic a scenérií. Nepřekvapí proto, že právě přední světový producent pilek a nositel inovací a trendů v oboru, firma Silky, má v Japonsku svou domovskou adresu. Technika pro opravdové znalce či profesionály!


Green Technology nabízí křovinořezy, plotové nůžky, zarovnávače okrajů trávníku, motorové foukače, půdní jamkovače, generátory, vodní pumpy a postřikovače. Vše osazené osvědčenými motory Mitsubishi. Do zahradního programu patří i žací traktory (ridery) různých kategoriíí.


Nářadí pro každého se spoustou možností využití. To je doména švédské firmy Isaberg Rapid dobře známé svými osvědčenými ručními a elektrickými sponkovačkami, sponkovacími kladivy a dalšími užitečnými přístroji pro kutily i řemeslníky.


počítadlo.abz.cz